עלייה במספר משתמשי הסמארטפון בישראל

לא כל אחד יכול לעמוד בקצב השינויים הטכנולוגיים המתעדכנים חדשות לבקרים. עם זאת, מסתבר שיש ביקוש לגאדג’טים  ובעיקר יש דרישה לטכנולוגיה חכמה המעודכנת בסמארטפונים.

בתאריך ה-20 לפברואר 2012 התבשרנו באותיות גדולות באתר כלכליסט, כי לפי נתונים שהציגה מאסטרקרד, רק סינגפור עוקפת את ישראל בשיעור ההחזקה בטלפונים חכמים, וכמעט לכל אזרח יש מכשיר סלולרי. אז, היינו במקום השני.

בעשירי ביוני 2013, בערך כשנה וחצי לאחר הסקר המתואר לעיל התבשרנו כי אנו באופן רשמי מכורים לסמארטפונים בישראל ומחזיקים במקום הראשון בשימוש בו. מהי משמעות הדבר?

מתוך 1,000 הנסקרים בישראל 87% דיווחו כי הם עושים שימוש בטלפון החכם בבית

77% הודו כי הם עושים שימוש בסמארטפון בעבודה

72% סיפרו כי הם משתמשים בטלפון בעת הליכה או נסיעה

ומעט יותר מ-50% בממוצע אמרו כי הם משתמשים בסמארטפון בזמן אירועים חברתיים, נסיעה, או בילוי.

BMBY SALEPHONE & SMARTPHONE

BMBY SALEPHONE & SMARTPHONE

נתוני הרכישה דרך הסמארטפון: 64%  מהמשתמשים מדווחים כי הם נעזרים בסמארטפון בזמן שיטוט בין מדפי חנויות לצורך השוואות מחירים וכדומה, אך רק 31% ביצעו רכישה באמצעות הסמארטפון. יש כל מיני השערות בנוגע לנתונים אלו, אבל מה שבטוח שהשווקים נמצאים בתנועה מתמדת ויש פוטנציאל אדיר לפיתוח ולמינוף העניין בכל עסק.

בתגובה לממצאים אמר מאיר ברנד, מנכ”ל Google ישראל: “מהמחקר עולה כי הישראלים מצדיקים את שמם כאומת הסטארט אפ. הם מחפשים, גולשים ברשתות חברתיות וצופים בוידיאו יותר מאשר בכל המדינות הגדולות והמובילות בעולם”.

מערכת ה- SALEPHONE היא המערכת הראשונה המתאימה לכל טלפון נייד חכם ומאפשרת לנצל את הכח השיווקי העצום הטמון בסלולר.

לסיכום,

החדשות הטובות הן, כי כל אחד יכול להיכנס ולצפות באתר  Our Mobile Planet  מציג יחד עם שותפתו Google ו-  Ipsos MediaCT סקר בינלאומי, המקיף עשרות מדינות ובודק את השימוש בטלפונים חכמים בכל מדינה. הדבר נותן פרופורציות ומאפשר להסיק מסקנות מעניינות.

המיפוי כולל את תדירות השימוש במכשיר, אחוזי החדירה שלו לשוק ומגוון שימושים שהצרכנים עושים בו: הורדת אפליקציות, שימוש בדפדפנים, באימייל וכיוצא בזה. החדשות הפחות טובות הן כי התוצאות מתייחסות לשנת 2011-2012 ולא ברור מתי יוצגו נתונים עדכניים לשנת 2013.

למרות אי-הבהירות, אין ספק כי כל הסימנים מראים על שימוש הולך וגובר בסמארטפון כזירה עסקית, שיווקית ובידורית. מערכת הסיילפון של במבי מאפשרת לכם לנצל את המגמה הנוכחית אשר נמצאת בעלייה חדה ולמנף את יתרונותיה עבור העסק שלכם.

אביבה זאבי

שיווק במדיה חברתית

כתיבת תוכן מקדם ואיכותי

שיווק SALEPHONE, SMARTPHONE, במבי, סמארטפון, סמארטפונים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *